Robiąc zakupy on-line

Nasze Stowarzyszenie można bezkosztowo wspierać robiąc zakupy on-line.

 

Wystarczy przejść 4 proste kroki, aby regularnie przekazywać dla nas darowiznę przez platformę fanimani.pl (jest ona całkowicie bezpieczna – korzysta z niej już ponad 6 tysięcy organizacji pozarządowych w Polsce). Dołączenie zabiera 5 min. Z każdego zakupu w wybranych sklepach (ponad 1500 m.in allegro.pl czy empik.com) średnio 2,5% trafi do naszej organizacji.

 

Oto co trzeba zrobić:

1. Kliknąć w ten link: https://fanimani.pl/

2. Po wejściu na fanimani.pl trzeba się zarejestrować (są trzy możliwości do wyboru: przez konto Google, konto FB lub podając swój adres e-mail).

3. Następnie trzeba zainstalować rozszerzenie tzw. „przypominajkę” do przeglądarki (np Chrome, Firefox, Edge etc.). Klikamy w duży różowy przycisk „Dodaj rozszerzenie” i podążamy za kolejnymi instrukcjami. Jeśli do zakupów używany jest również telefon komórkowy to przyda się aplikacja, którą można zainstalować z App Store (w przypadku IPhone’a) lub Google Play (w przypadku telefonu z systemem Android).

4. Po przejściu procesu instalacji „przypominajki” należy przetestować czy wszystko działa. Można wejść np na allegro.pl, empik.com lub booking.com i zobaczyć czy pojawi się zapytanie o przekazanie darowizny na SPOA podczas robienia zakupów. Strony, przez które można dokonać darowizny podświetlą się również w wynikach wyszukiwania.

To wszystko – dodatkowa opcja pomagania została włączona 🙂 Jeśli pojawią się trudności problemy z rejestracją czy instalacją „przypominajki”, to prosimy o kontakt. Przejdziemy razem ww. kroki.

Numer do kontaktu: 504-134-272; adres e-mail: k.banach@spoa.org.pl

 

 

ZMIEŃ ŚWIAT DZIECI I DOROSŁYCH OSÓB Z AUTYZMEM. ZMIEŃ SWÓJ ŚWIAT - POMÓŻ